Prima Pagină » Apartamente » 2 camere » Apartament 2 camere Kaufland

Apartament 2 camere Kaufland

Cod ofertă: 11196
Locaţie:Cluj-Napoca
Suprafata (mp):52
45.000 €
Preț / mp: 865,38 €

Descriere

Imopoint ofera spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in cartierul Marasti. Suprafata locuintei este de 52 mp si este compartimentata astfel: 2 camere decomandate, bucatarie, baie, hol si balcon. Apartamentul este situat la etaj superior construit nou peste bloc cu 4 nivele. Apartamentele se vand la stadiul de semifinisat si sunt situate la 5 minute distanta de mers pe jos de supermarket-ul Kaufland.

Caracteristici

Suprafata (mp) 52 Nr. camere 2 Etaj 5
Nr. nivele P+5 Nr. balcoane 1 Nr. bai 1
Izolat termic Da