Prima Pagină » Spatii Comerciale » Spatiu comercial 74 mp, Ultracentral

Spatiu comercial 74 mp, Ultracentral

Cod ofertă: 11808
Locaţie:Cluj-Napoca
Suprafata (mp):74
750 €
Preț / mp: 10,14 €

Descriere

ImoPoint Inchiriaza spatiu comercial ultracentral cu o suprafata bde 74 mp, situata in zona magazinului Central. Intrare si vitrina la strada, ideal magazin sau orice alta activitate comerciala. Pentru mai multe detalii si vizionari va rugam sa ne contactati.

Caracteristici

Suprafata (mp) 74 Nr. camere 2 Open space Da
Vitrina la strada Da Etaj parter Destinatie recomandata Magazin de prezentare
Situatie Juridica Clara Da

Utilitati

  • Incalzire: Centrala termica

Alte oferte recomandate