Contact agent
Secretariat
0749337313
secratariat [la] imopoint.ro
Oferte
- Apartamente (318)
- Garsoniere (11)
- 1 camera (35)
- 2 camere (136)
- 3 camere (95)
- 4 camere si mai mult (41)
- Case (197)
- Locuinta (188)
- Sediu Firma (9)
- Birouri (3)
- Clasa A (3)
- Spatii Comerciale (22)
- Spatii Industriale (5)
- Depozitare (1)
- Productie (4)
- Terenuri (83)
- Intravilan (79)
- Extravilan (4)
- Cabane si Case Vacanta (3)
- Cabane (3)
Apartament 2 camere Buna Ziua zona Oncos
Cod ofertă: 11989| Locaţie: | Cluj-Napoca |
| Suprafata (mp): | 59 |
Preț / mp: 1.101,69 €
Descriere
Agentia Imobiliara ImoPoint Investment va ofera spre vanzare apartament in cartierul Buna Ziua, zona Oncos. Acesta este compus din doua camere semidecomandate (1 dormitor, living open cu bucatarie, baie) dispunand de suprafata utila de 59 mp + balcon. Situat la etajul 3/4 al unui imobil nou, apartamentul se ofera spre vanzare mobilat si utilat modern, cu toate facilitatile necesare intr-o locuinta. Incalzirea se face prin centrala proprie. Exista posibilitatea achizitionarii unui loc in garaj, sub bloc, contra pretului de 5000 Euro. Pretul de vanzare este de 65000 Euro. Pentru mai multe informatii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ma contactati
Caracteristici
| Suprafata (mp) 59 | Nr. camere 2 | Etaj 3 | |||
| Nr. nivele P+4 | Nr. balcoane 1 | Nr. bai 1 | |||
| Tip locuinta Semidecomandat | An constructie dupa 2000 | Izolat termic Da | |||
| Parcare 1 | Garaj Da |