Prima Pagină » Case » Locuinta » Casa individuala de vanzare in Floresti

Casa individuala de vanzare in Floresti

Cod ofertă: 10789
Locaţie:Cluj-Napoca
Suprafata (mp):244
Suprafata teren (mp):500
83.000 €
Preț / mp: 340,16 €

Descriere

Imopoint vinde casa individuala, constructie noua in Floresti, P+M, 244 mp construiti din care 44mp pivnite, 30mp terase si 170mp utili. Teren total 500mp, amprenta la sol fiind de 90mp. P: living, bucatarie, baie, 2 terase; M: 3 dormitoare, fiecare cu iesire pe balcon, o baie + pod. Accesul se face pe drum privat, curte pavata in fata pt parcari si curte amenajata in spate, cu gazon. Casa se vinde semifinisata, dar se poate si finisa la cerere. Pret negociabil.

Caracteristici

Suprafata (mp) 244 Suprafata teren (mp) 500 Nr. camere 4
Nr. nivele P+1 Nr. bai 2 An constructie 2014